Agroturystyka Rozmus Maria i Andrzej

Opinie


Autor / data: | 2018-06-24
Treść komentarza:Przepyszne posiłki, cudne widoki i przesympatyczna gazdowie

Autor / data: Małgorzata Mirocha | 2018-07-04
Treść komentarza:Piękne widoki, miła oraz rodzinna atmosfera, smaczna, regionalna kuchnia. Polecam każdemu, kto pragnie odpocząć od zgiełku miasta!

Autor / data: | 2018-07-06
Treść komentarza:Wszystko super

Autor / data: Piron Nathalie | 2019-08-15
Treść komentarza:Un endroit calme et pittoresque avec des hôtes aux petits soins, une vue exceptionnelle et un véritable cordon bleu aux fourneaux. Idéal pour ceux qui recherchent un hébergement typique et familial.

Autor / data: Renia W. | 2020-01-15
Treść komentarza:Przyjeżdżam tu od lat z rodziną, przyjaciółmi, znajomumi...., od lat bo czuje się u Państwa Rozmus jak w domu. Przepiękny góralski dom, pokoje które sprawiają, że od razu człowiek wchodzi w klimat miejsca, domowe posiłki z regionalnymi specjałami. Tutaj nie ma żadnego nadęcia, gospodarze otwarci są na propozycję ze strony gości np. odnośnie menu (tak, można mieć życzenia jedzeniowe:):)), organizują ognisko wedle potrzeby, kulig. Gospodarze zapewniają komfortową atmosferę do wypoczynku i są bardzo otwarci i uczynni. Byłam w wielu miejscach w Bukowinie i okolicach natomiast takiego widoku z okien jak u Państwa Rozmus nie było nigdzie. Góry na wyciągnięcie ręki. Polecam każdemu kto ceni sobie intymność, spokój i naprawdę chce odpocząć i poczuć klimat gór. Poczuć, że jest gdzieś indziej, poznać kulturę, rozpłynąć się w widoku naszych pięknych polskich Tatr.


  Dodaj swój komentarz

Kod:

0fc1d

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: